HAKKIMIZDA

Şenkar Soğutma; 1988 yılında Yaşar UYSAL, Hüsamettin UYSAL kardeşler tarafından kurulan ve soğutma sanayi sektöründe 100 m²’lik bir alanda faaliyet göstermeye başlayan firmamız, gelişen teknolojiye ayak uydurarak ve ar-ge çalışmalarına önem göstererek, günümüzde 12500 m² alanda Konya Organize Sanayi bölgesinde üretim faaliyetlerine devam etmektedir.

Geldiğimiz bu noktada yurt içinde ve yurt dışında hipermarket, süpermarket, manav, şarküteri, pastane, otel, turistik tesis vb. alanlarda müşterilerine çözüm ortağı olmaya çalışan firmamız anahtar teslim projelerle dünyada adından söz ettirmeye gayret etmektedir. Başarının sürdürülebilirliği ve aynı zamanda müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilmek için deneyimli ve dinamik çalışan kadromuz, ilk günkü heyecan ve özveri ile çalışmalarına devam etmektedir.

Şenkar Soğutma ailesi olarak, belirlediğimiz hedefler doğrultusunda ‘Ahlaklı ve Dürüst’ çalışma ilkesini benimseyerek kaliteli ürünlerle, bir ve beraber bir aile olduğumuz değerli müşterilerimize hizmet vermek en büyük gurur kaynağımızdır.